İliria Kraliyet Üniversitesi Türkçe Eğitim

universitesi kosova iliria kraliyet

İliria Kraliyet Üniversitesi Türkçe Eğitim Kosovada Türk öğrencilerin yoğun olarak tercih ettiği üniversiteler arasında yer alarak, yeni dönemde de kapılarını tüm dünya öğrencileri için açtı. Balkanlarda son yıllarda en kaliteli yüksek öğrenim kurumları listesinin üst sıralarında yer alan üniversitemiz, üzerine aldığı kaliteli ve ekonomik eğitim misyonunu en iyi şekilde taşımayı bu yıl da devam ettiriyor. Yenilenen derslikleri, son teknolojiye uyumlu laboratuvarları, canlı kampüs hayatı, spor kompleksleri, öğrenci aktiviteleri, yemekhanesi, öğrenci kütüphaneleri ve konferans salonları ile tam donanımlı bir eğitim yuvası olarak yeni eğitim öğretim dönemine giriyor. Son zamanların en iyi yükselişini sergileyen üniversitemiz sizleri de kaliteli eğitim öğretimin doğru adresine davet ediyor.

İliria Kraliyet Üniversitesi Türkçe Eğitim alanının en iyi üniversite hocalarını da bünyesinde bulunduruyor. Dünyaca ünlü üniversitelerden mezun, alanında yüksek lisans ve doktora belgelerine sahip eğitimci kadromuz siz sevgili öğrencilerimize mesleki eğitim vermektedir. Geleceğe sizleri hazırlayacak olan bu eğitimciler ile sizlerde alanında uzman ve tam bilgi ile emin adımlar ile kariyerinizi sağlam temeller üzerine kurun. Derslerimiz teorik ve pratik uygulamalı olarak devam etmektedir. Uluslararası eğitim standartlarını yakaladığımız üniversitemizde, yoğun internet bağlantılı dersler ve sine-vizyon aktarımlı ders anlatımları da programlarımız arasında yeni akademik takvimde yerini almıştır. Geleceğinizi doğru eğitim platformunda, doğru eğitimciler ve kaliteli eğitim ile hazırlamanın tam zamanı.

İliria Kraliyet Üniversitesi Türkçe Eğitim yönetimi ve eğitimci kadrosu yeni akademik yılda da; yenilikçi ders programları, evrensel eğitim çevrelerinde kabul gören ders içerikleri ile araştırmayı kendine hedef belirlemiş, özgür düşünen ve düşüncelerini ifade edebilen, yaratıcı fikirlere sahip, girişimcilik ruhu gelişmiş ve kültürü en üst seviyede bireyler yetiştirmek amacı ile yola devam etmektedir. Öğrencilerini bu seviyelere taşımak adına hiçbir sorumluluk ve fedakarlıktan kaçmayan üniversite yönetimimiz ve eğitimcilerimiz; sizlere mesleki ve kişisel gelişiminiz için fırsatlar ile dolu bir eğitim yılı vaat ediyor. Tüm bu çalışmaları adil, açık, işbirliği, gelişme, ilerleme, yenilikçilik, yaratıcılık, görev bilinci ve sorumluluk duygusu kapsamında geçen eğitim döneminde olduğu gibi bu akademik yılında da en iyi şekilde sürdürmeye devam ediyor.

 
 

Son Haberler

 
 

Paylaş